Hakkımızda

Zaman Taşları,

Alo Çiftlik Sütü Hakkında,

Hayallerin için çabalamazsan hep hayal kalır.

Sözünden esinlenerek 2009 yılının şubat ayında KIRKLARELİ – LÜLEBURGAZ da kurmuş olduğumuz DEFNE ÇİFLİĞİ sayesinde bugün, günlük yaklaşık  2.000 Kg. süt sağımı yapan 100 adet “HOLSTEİN” süt ineği ve 50 adet annelerinin izinden gitmek için sıralarını bekleyen buzağılarımız var.

Yine 2009 yılının haziran ayında başlatmış olduğumuz ALO ÇİFTLİK SÜTÜ adı altında sunmuş olduğumuz hizmetten bugün Beylikdüzü’nde yaklaşık 10.000 aile yararlanıyor.

Her gün sayısı artarak devam ediyor. Bizim hedefimiz, bu hijyenik ortamda el değmeden sağılan ve +4 dereceye kadar soğutulduktan sonra gene el değmeden kilitli kapak şişelere konularak soğuk hava depolu araçlarımız ile sizlerin adreslerine de ulaştırmak, Allahın biz insanlara lütfettiği inanılmaz beyazı sizlerin evlerine ulaştırmak ve her şeyden önemli olarak gördüğümüz o ana kuzusu yavrularımızın da bu şehir ortamında büyüme mücadelesi verdikleri dönemlerde bizimde onların daha sağlıklı beslenebilmeleri adına bir adım atabilmemiz için bu hizmeti sizlere sunmuş bulunmaktayız.

16Şubat2009

Alo Çiftlik Sütü Kurulumu

Alo Çiftlik Sütü Markasının Organizasyon olarak kurulması ve hizmet hayatına geçmesi.

05Mart2011

Alo Çiftlik Sütü olarak Kapasite arttırımı

Alo Çiftlik Sütü Markası olarak Müşteri memnuniyeti ve portföyü üzerine kapasitemizin 1000 KG 'dan 1500 KG çıkarılması,

26Eylül2015

Alo Çiftlik Sütü olarak Kapasite arttırımı

Alo Çiftlik Sütü Markası olarak Müşteri memnuniyeti ve portföyü üzerine kapasitemizin 1500 KG 'dan 2000 KG çıkarılması,

all natural and good for your health

Handmade Organic Products

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin porttitor nisl nec ex consectetur, quis ornare sem molestie. Sed suscipit sollicitudin nulla tempor congue. Integer sed elementum odio. Quisque ullamcorper quis sapien eget lobortis.