Taze Köy Tavuğu (1 Adet)

İsteğiniz üzerine tavuk bütün yada  parçalara ayrılarak size teslim edilmektedir.

Tavuk eti kalsiyum ve fosfor açısından oldukça zengindir. Bu nedenle, kemik gelişimi ve kemiklerin direnci için gereklidir.
Özellikle de çocukların yetişme çağında bol bol tüketilmelidir. İçerisinde bulunan fosfor sayesinde gözlere faydalıdır. Organik Tavuğu eti, çinko açısından oldukça zengindir. Çinko erkeklerde testesteron hormonunu düzenleyen mineraldir. Organik tavuk etinde bol miktarda B6 vitamini bulunmaktadır.
B6 vitamini, vücutta dolaşım sistemini ve kan akışını düzenler. Bol tavuk eti ile beslenenlerde kalp krizi riski düşer.
Doğal tavuk eti içerisinde bol selenyum içerir. Selenyum, tiroit hormonunu düzenler, cilt kırışıklıklarını engeller ve saçları parlaklaştırır. Tavuk eti beyin ile ilgili hastalıklarda engelleyicidir.

Haftada 1-2 kez tavuk eti yiyen insanlarda Alzheimer riskinin düştüğü gözlemlenmiştir.

  • Tavuk eti kalsiyum ve fosfor açısından zengindir. Bu nedenle, kemik gelişimi ve kemiklerin direnci için gereklidir. Özellikle çocukların yetişme çağında bol tüketilmelidir. Fosfor, gözlere faydalıdır.

  • Tavuk eti, çinko açısından zengindir. Çinko erkeklerde testesteron hormonunu düzenleyen mineraldir.

  • Tavuk etinde bol B6 vitamini vardır. B6 vitamini, vücutta dolaşım sistemini ve kan akışını düzenler. Bol tavuk eti ile beslenenlerde kalp krizi riski düşer.

  • Tavuk eti bol selenyum içerir. Selenyum, tiroit hormonunu düzenler, cilt kırışıklıklarını engeller ve saçları parlaklaştırır.

  • Tavuk eti beyin ile ilgili hastalıklarda engelleyicidir. Haftada 1-2 kez tavuk eti yiyen insanlarda Alzheimer riski düşer, kansere karşı korunulur.

  • Tavuk eti, protein bakımından zengin fakat yağ bakımından fakirdir. Bu nedenle tüm diyet ve sağlıklı beslenme reçetelerinde bulunur.
Taze Köy Tavuğu

Hemen Köy Tavuğu Siparişi Verebilirsiniz. Köy Tavuğu Ağırlığı 1 Kg – 1.250 Kg Arasıdır.

190 TL (1 KG)2,5 ~ 3 Kg Arası Köy Tavuğu
Çiftlik Ürünleri Sipariş Hattı

0 533 163 54 00 

Bu telefon numarasından anında sipariş verebilirsiniz veya siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doğal Köy Tavuğu

2009 yılının haziran ayında başlatmış olduğumuz ALO ÇİFTLİK SÜTÜ adı altında sunmuş olduğumuz hizmetten Bugün Beylikdüzü Çiftlik Sütü, Bahçeşehir Çiftlik Sütü, Büyükçekmece Çiftlik Sütü talebinde bulunan ve her gün katlanarak büyüyen yaklaşık 10.000 aile yararlanıyor. Tamamen Doğal Ortamında Üretilen Çiftlik İnek Sütü, Çiftlik Manda Sütü, Doğal Köy Yumurtası, Organik Çiftlik Tavuğu, Doğal Terayağı ve Diğer Doğal Çiftlik ürünlerimiz telefonla veya internetten sipariş taleplerinizde ertesi gün kapınızda.