Günlük Taze İnek Çiftlik Sütü

Hemen Şimdi İnek Sütü Siparişi VerebilirsinizSütlerimiz 3 Lt veya 5 Lt olarak verilmektedir. Tüm Siparişlerinizde Yoğurt Mayası Hediye

 

– Alo Çiftlik Sütü çiftliğinden gelen günlük çiftlik sütleri hiçbir işlemden geçmez, yağ oranıyla oynanmaz ve içerisinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz, bu nedenle %100 doğal süt ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

– UHT Sütler Genellikle 135-150 derece sıcaklık aralığında pastörize edilirler. Bu da sütün içerisindeki faydalı bakteri, enzimleri ve vitaminleri tahrip eder.

– UHT Sütler yüksek sıcaklıkta işleme sokulduklarından dolayı gerçek tat ve lezzet ortadan kalkmış olur. Aldığımız sütlerde bunun farkına varamamamız için tekrar süt lezzetini kazandırmak amacıyla bazı kimyasal maddeler kullanılır.- Temiz ve hijyenik ortamlarda sağılan çiftlik sütlerinde, hiç bir katkı maddesine rastlayamazsınız.

-Sindirim sistemini düzene sokar

-Büyümeyi ve gelişmeyi destekler

-Dişleri korur ve çürükleri önler.

-Doku,saç ve tırnak oluşumunda etkili rol alır.

-Kemikleri sertleştirir ve bağışıklık sistemini geliştirir.

-Kalsiyum,fosfor,potasyum, çinko gibi yaşamsal açıdan önemli minereller e sahiptir.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.